Witamy na stronie firmy ABN Czerniawscy.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, a zarządzanie nieruchomościami nie ma przed nami żadnych tajemnic. Swoim zasięgiem obejmujemy Olsztyn oraz jego okolice: Olsztynek, Biskupiec, Barczewo, Dobre Miasto itp. Zajmujemy się również sprzątaniem nieruchomości i wyodrębnianiem Wspólnot Mieszkaniowych z zasobów spółdzielczych. Prowadzimy doradztwo w zakresie zarządzania nieruchomościami. W wachlarzu naszych usług znajdą Państwo również administrowanie wspólnotami mieszkaniowymi oraz zarządzanie nieruchomościami gruntowymi . Właściciel firmy to Biegły Sądowy z zakresu zarządzania nieruchomościami i również w tej dziedzinie oferujemy Państwu naszą pomoc. Stworzona przez nas firma pracuje na miano profesjonalnej, rzetelnej i w pełni odpowiadającej potrzebom klienta już dwunasty rok. Nasz zespół to ludzie wykształcenii bogaci w doświadczenie. Nasze szeregi zasilają licencjonowani zarządcy, księgowii inżynierowie. Wszystkich bez wyjątku cechuje profesjonalizm.  Przez wiele lat, karmiona doświadczeniem i na bieżąco wyciąganymi wnioskami firma rozrosła się i w roku 2015 zmienia nazwę z ABN Jarosław Czerniawski na ABN Czerniawscy, jednocześnie rozpoczynając świadczenie usług związanych z utrzymaniem czystości i pielęgnacją zieleni. 

 

Z serdecznymi pozdrowieniami,

ABN Czerniawscy

 

O firmie:

Misją naszej firmy jest zaspokajanie najistotniejszych potrzeb klientów w szerokim zakresie usług, na profesjonalnym poziomie. Głównym obszarem działalności firmy jest zarządzanie nieruchomościami ze szczególnym uwzględnieniem wspólnot mieszkaniowych. Z dumą informujemy również, iż z dniem 01.07.2012r. poszerzyliśmy zakres świadczonych przez nas usług o profesjonalne sprzątanie obiektów. A w roku 2015 dodaliśmy również pielęgnację zieleni.

 

O założycielu:

Firma ABN Zarządzanie Nieruchomościami została założona w roku 2002 przez Jarosława Czerniawskiego- wieloletniego dyrektora Zakładu Budynków Komunalnych nr II w Olsztynie, a potem jego prezesa. Jarosław Czerniawski jest licencjonowanym zarządcą i pośrednikiem w obrocie nieruchomościami (licencje: pośrednika nr 15888 i zarządcy nr 1246), autorem wielu publikacji na temat zarządzania nieruchomościami i współautorem poradnika dla zarządców. Jest on także inicjatorem wielu nowych form zarządzania i zdobywcą Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości w grupie firm usługowych. Posiada licencję zawodową Zarządcy Nieruchomości (nr 1246), Pośrednikaw Obrocie Nieruchomości (nr 15888), jest również Biegłym Sądowym z zakresu zarządzania.

 

O pracownikach:

- Inżynier Sorczyński Henryk pełni w firmie ABN Czerniawscy funkcję inspektora ds. technicznych. Posiada on wyższe wykształcenie techniczne - inżynier budownictwa lądowego. Pracę po studiach dziennych na Wydziale Budownictwa Lądowego ART w Olsztynie rozpoczął w 1975 roku w Kombinacie Budowlanym w Olsztynie. Późniejsze lata drogi zawodowej były między innymi nierozerwalnie związane z problematyką budowlaną i inwestycyjną. Zdobyte doświadczenie zawodowe i umiejętności praktyczne oraz rozliczne kontakty zawodowe w olsztyńskim środowisku budowlanym wykorzystuje z powodzeniem w realizacji zadań remotowych i inwestycyjnych na rzecz obsługiwanych przez firmę ABN Czerniawscy wspólnot mieszkaniowych. W pracy cechuje go obowiązkowość, sumienność, dokładność i rzetelność.

 

- Wiśniewska Anna - licencjonowany zarządca, główna księgowa firmy

 

- Fabisiak Ewelina - specjalista ds. rozliczania wody, odpowiedzialna za sprawy windykacyjne

 

 

O firmie